Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan bővítsem legolcsóbban...

Hogyan bővítsem legolcsóbban a számítógépemet, hogy gyorsabb legyen?

Figyelt kérdés
Megköszönném, ha segítenétek! Egy Intel Celeron 2.93 GHz-es, 480 GB RAM-os gépem van.
2010. szept. 2. 12:17
 1/10 Réti bubuzér ***** válasza:
Hát egy P4-es procival gyorsabb lenne, meg dual-channel memóriával (2 egyforma méretű, és márkájú memória). Ezeket használtan is lehet venni, viszonylag olcsón. De inkább tedd félre a pénzt és gyűjts egy új gépre, mert ez már naggyon elavlt architektúra...
2010. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
480GB RAM az kicsit durva lenne :) 480MB lesz az, ami 512, csakhogy 32-t használ az integrált (alaplapi) videokártya belőle. Ez a 480 nagyon kevés, ma szinte minimum az 1GB, de valószinűleg ez DDR1 lesz, ami elég drága már. Egy 1GB modul (amit az 512 mellé elvileg be lehet tenni, hacsak nem 2x256MB és 2 memóriaslotos az alaplap). Azzal 1.5GB lenne, azzal látványos javulás lehetne, kb 8-10ezerből. Viszont szerintem nem éri meg erre a gépre ennyit rákölteni.
2010. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom írni, mint az előttem lévők. Megérett egy komplett cserére.
2010. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igaz, persze 480 MB RAM... Köszi a helyesbítést és a válaszokat is! Valójában csak böngészésre és levelezésre használom a gépet, de kezdek kiakadni, mert lassan gördül egy-egy oldal :(
2010. szept. 2. 12:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval, cseréljem le? De tele van egy csomó emlékkel, fényképel, személyes dolgokkal, azokat hogyan vigyem át egy új gépre?
2010. szept. 2. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Kiírhatod CD-re, DVD-re, rámásolhatod pendrive-ra.
2010. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Réti bubuzér ***** válasza:
Ha komplett gépet teszel, akkor összerakás után bele lehet tenni a régi vincsesztert, és átmásolni róla az adatokat az újra. A régit meg nem kell letörölni, biztonsági másolatnak tökéletes. De ha csak netezni kell, akkor a proci csere + memória bővítés doszt elég szerintem.
2010. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Összeszámoltam, kb. 50 GB adatot kéne átvinni az új gépre. Olyat nem lehet csinálni, hogy összekötöm a két gépet az USB portokon keresztül?
2010. szept. 2. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:
amire te használod bőven elég 512 ram,én is sokáig voltam ennyivel most szereztem egy egygigás ramot de nincs is szükségem rá,csak szarér hozzájutottam, 2.4es procival,szerintem próbálj meg egy normális rendszert rárakni,ha fent vagy beloadon belinkelem amit használok,mint a villám úgy repül
2010. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi 15:01-es, minden segítséget szívesen veszek! A Beload.hu-ra most próbáltam beregisztrálni, de jelenleg fel van függesztve...:( Ha sikerült belépnem, jelentkezem!

Addig is, fiúk, köszi a válaszokat!

2010. szept. 2. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!