Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik szolgáltatónál van ez...

Melyik szolgáltatónál van ez az akció hogy régi mobilt beszámítják 20ezer Ft ért?

Figyelt kérdés
Valamit hallottam fél füllel, de csak olyat találtam egy Samsung boltnál hogy 30ezer Ft ért be veszik a régi mobilt de ilyen 100ezer Ft feletti telefonoknál. Én meg csak egy olcsó melós telefont akarok, zene, kisebb játékok, és a Facebook menjen rajta az a lényeg

2021. szept. 6. 10:25
 1/4 CspCsj ***** válasza:
100%
2021. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hümm...


"Hozd be bármelyik Telenor üzletünkbe régi, már nem használt mobilod. Mindegy milyen mobiltelefont, az sem baj, ha ütött, kopott vagy nem nálunk vásároltad, csak az a fontos, hogy az IMEI száma kiolvasható legyen.

Régi készülékedért cserébe promokódot adunk, amely 20 000 Ft árengedményt jelent bármely új mobil vásárlásakor Hiper tarifával, 2 év hűséggel online vagy üzleteinkben. A promokód átruházható, ha nem tudod felhasználni, átadhatod másnak.

Válassz új mobilt és rendeld online, hiszen a kedvezmények halmozhatóak. A promokód és az online kedvezmény együtt Hiper L+ és XXL tarifa esetén akár 30 000 Ft kedvezményt is jelenthet, M tarifák esetén pedig 25 000 Ft-ot."


"Samsung Galaxy A32 128GB

teljes ár online akár: 11 780 Ft promókód beváltás esetén

Vedd meg kamatmentes részletre! 0 Ft kezdőrészlettel + 22 x 535 Ft havi részlettel

Hiper M tarifákkal

9 490 Ft havidíjjal, készülékvásárlással, e-Komfort csomaggal, 2 év hűséggel, előleggel"


"Xiaomi Redmi Note 10 5G 128GB

akár: 0 Ft

Rendeld neten dupla online kedvezménnyel 0 Ft-ért vagy vedd meg üzleteinkben promókód beváltással

Hiper L+ tarifával

12 990 Ft havidíjjal, készülékvásárlással, e-Komfort csomaggal, 2 év hűséggel, előleggel"

2021. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi

Jah hogy akkor csak "drága "telefonokat adnak előfizetéssel :/

Azt hittem ilyen 30-40 ezer ftos telefont kpra kihozok osztjóóvan.

15 évvel ezelőtt már csináltam ilyemsit

2021. szept. 6. 11:40
 4/4 CspCsj ***** válasza:

30-40ezer között is vannak modellek.

Pl. ha már Telenornál vagyunk:

[link]

2021. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!