Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az öcsém daemont társított...

Az öcsém daemont társított egy exe. -hez és most egyik program sem megy? Mit lehet csinálni? Rendszer visszaállítani nem lehet mert az is exe, frissíteni sem lehet mert az is exe. Pls Help. Kössz.

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 18:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
Sziasztok! Nállam is felmerült ez a probléma, jópár hétig nem is találtam rá megoldást. Utána lefuttattam a már említett online víruskeresőt, talált 2 vírust, töröltem őket, majd utána elindítottam egy exe fix-es cuccot, aminek .reg volt a fájlformátuma, ilyet pl. itt találtok: [link] cask símán kibontja az, akinek kell, utána elindítja. Késöbb ujraindítottam a gépet, és teljesen rendbe jött. Win7-em van.
2011. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

igaz hogy régi probléma, de én is most találtam rá és nem volt benne értelmes válasz...

MEGOLDÁS:

1.hozz létre egy másik fiókot.

itt minden új lesz minden működni fog...csak mintha új windowsod lenne, ha megfelel akkor ne folytasd, de ha kellene minden beállítás akkor itt hozz létre egy fájlt és írd bele ezt:


Windows Registry Editor Version 5.00


[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe]


[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe]


[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe\OpenWithList]


[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe\OpenWithProgids]

"exefile"=hex(0):



majd mentsd el .reg néven lépj vissza a rossz felhasználónévbe indítsd el. majd indítsd újra a géped és minden visszaáll a régibe.

2013. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy úgy sikerült hogy a keresőbe beírtam a MineCraft-ot rákattoltam és minden helyreállt :D
2014. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!