Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy honlapom, hogyan...

Van egy honlapom, hogyan váltsak másik honlap szerkesztőt?

Figyelt kérdés
valaki megcsinálta nekem a honlapot,kifizettem minden rendben van,csak nagyon lassú nekem,mert ha valamit kérek kb:2-3 hét alatt teszi ki.vagy másnak is így van?most pedig babát vár,így később biztos nem lesz ideje.lehet mással tovább csináltatni,vagy újat kell csinálni?
2010. aug. 30. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze. Ha keresel egy normális weblapkészítő céget, aki ért is hozzá, (sajnos sok a kókler) akkor minden további nélkül fogják tudni a honlapot szerkeszteni. És nem 2-3 hét alatt fogja frissíteni. Az meg hogy a honlap lassú, az inkább a tárhelyszolgáltató hibája. Tárhelyszolgáltatót lehet váltani. Bérelni kell egy új tárhelyet, a domain-t átirányítani, és a honlapot és részeit (adatbázis, htaccess, stb) átimportálni és konfigurálni. Ezeket egy normális weboldalkészítő cég meg tudja csinálni.

Szóval nem kell újat csináltatni feltéve, ha nem flash az egész honlap. Ebben az esetben se kell újat csináltatni, csak el kell kérni a forrásfájlt az előző szerkesztőtől.

2010. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!