Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a weboldal mennyire népszer...

Ez a weboldal mennyire népszerű ittthon, Magyarországon?: És mire való?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 22. 21:41
A kérdező szavazást indított:
Népszerű
nem olyan népszerű
Jól ismerem az oldalt
nem ismerem az oldalt
már hallottam az oldalról
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Hírességeket 'kérhetsz fel' hogy készítsenek neked egy videót. pl.: (nyilván angolul) Kérlek csinálj egy boldog születésnapot videót a barátnőmnek akit XYZ-nek hívnak. Akit felkértél bemondja a XYZ nevét és boldog születésnapot kíván + néhány saját mondatot, poént,... elmond. Nyilván egy humorista poénkodik más meg mást csinál.


Nem hiszem hogy népszerű lenne. Elég drága pár másodperces videóért 10e-100eFt. Mondjuk 1x jó meglepetés valakinek, de nem olcsó mulatság.

2021. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Van ilyen oldal magyarul is, itt felkérhetsz hírességeket hogy hívjanak fel valakit, pl. hogy boldog születésnapot kívánjanak. 5-60 ezer forintért.
2021. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hallottam már az oldal nevét, de nem tudom mire való
2021. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi a xarnak pontoztatok így le?
2021. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valaki esetléeg használta már Magyarországról? Mert itt az app-ot nem engedi letölteni, de az oldalon lehet üzenetet foglalni meg videót is, de így nem tudom megkapjuk e.
2023. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!