Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol találok Budapesten olyan...

Hol találok Budapesten olyan netcafet ahol komolyabb játékokkal tudok játszani? (Starcarft2, Maffia2). Lehetőleg olcsó, baráti hely kellene.

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Starcraft2-t gyakorlatilag elfelejtheted, ha amúgy nem vetted meg. A Single Playerhez inkább töltsd le, a multihoz meg úgyis olyan battle.net account kell, amin regisztrálva van ez a játék is.
2010. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okés,csak nem ez volt a kérdés! :)
2010. aug. 29. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Bemész a boltba, veszel egy gépet. Egy havi fizetésből már összejön egy olyan, amin lazán megy a SC2. Ha netcaféra van pénz, akkor ennyi legyen már egy gépre is...
2010. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha egy komolyabb gépet akar, és még kellenek hozzá monitor stb., akkor nem hiszem, hogy egy havi fizetéséből megvan... De szerintem is inkább gépet vegyél, mint netcafeban játszál...
2010. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Namár most. Van laptopom (Macbook),nincs szükségem asztali gépre, főleg hogy egy netcafeban (ahova eddig jártam) egy óra kb 350ft a Maffia2-t kiviszem max 10 óra alatt. Pl ugyan ennyi lenne a Starcarft2 (most a multit nem számolom). Ez max egy 7000FT és amire kívncsi voltam azokkal játszottam,nem kellett telepítgetnem, gépet vásárolnom stb... Egy évben maximum 2 játk jön ki ami érdekel és körül bellűl ennyi időt szánok rá a család mellett, szóval köszi mindenkinek a jótanácsot,de nem most születtem meg. :) Szóval konkrét válaszok érdekelnének!
2010. aug. 31. 19:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt nem is mondtam, hogy ha tehetném hogy a havi fizetésem egy gépre költeném, akkor is egy normális gép 80ropi (LCD TV-m van szóval monitor nem kellene) és kicsit drágállom 20 óra szórakozásért!
2010. aug. 31. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!