Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy ilyen laptopot kb mennyiér...

Egy ilyen laptopot kb mennyiért tudnék összerakatni?

Figyelt kérdés

Szeretnék bele: minimum 3GB ramot, dualos procit, magonként kb 2-3GHzel. Egy jó kis vidikarit, 512es vagy 1GB-os legyen,de alap,hogy 1 GB-os jobb lenne:) 300GB-os vinyó sem lenne rossz bele.Valami jó kis alaplap + DVD író,de szerintem ez manapság már nem is kérdés. Eddig soha sem volt laptopom,de most a hordozhatóság miatt mindenképp szeretnék. A mostani gépemben van 2GB ram,300GB vinyó,1GB-os ATI videókari és egy dual- magonként 2,8GHz-es proci. ( őt elakarom adni)Tehát ehhez hasonló kellene,bevallom még ennél is jobbat akarok. Nem tudom,hogy a laptopon is simán futnak-e a játékok,szeretem a DAO-t és nemsokára ki fog jönni a 2. része is,szeretek Lineagezni, tehát az rpg és mmorpg stílust követem. Másrészt PhotoShoppal designelek,de abban biztos vagyok,hogy bármelyik laptopon is elfut rajta:D

Segítene valaki? Esetleg linket is tudnátok adni,honnan tudnék laptopot venni? Van rá kb. 160.000Ft-om,nem tudom ez mire elég. Nagyon köszönöm.


2010. aug. 28. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első dolog, hogy a laptop nem annyira csináld magad, mint egy asztali gép. Ott is ki lehet cserélni sokmindent, lehet bele tenni plusz memóriát, de nem sok lehetőség van.

Ha játszani akarsz, akkor szintén nem biztos, hogy az a nyerő.


Ez pölö belefér:

[link]


De ennyi pénzért inkább fejleszd az asztali géped (egy jó vidkari+dupla memória+estleg nagyobb vinyó), a maradékból pedig vegyél egy netbookot vagy olcsóbb notebookot, ha a hordozhatóság szempont.

2010. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem és köszi, de megmondom őszintén,hogy rengeteget nem vagyok itthon,mert úgy mond 2 helyen lakok. és oda kellene valami jó laptop...sajnos oda a gépem nem vihetem el:D
2010. aug. 28. 18:53
 3/4 Santo Padre válasza:
A lényeg az, hogy ne nagyon próbálj összerakni laptopot mert nem lesz egyszerű:D inkább nézz körül itt: http//laptop.hu van részletes keresőjük ott meg tudod adni a fentieket feltételként és úgy szűri majd ki.
2010. aug. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Santo Padre válasza:
javitom a linket elnézést: [link]
2010. aug. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!