Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem a DigiMobil...

Lenne pár kérdésem a DigiMobil roaming szolgálatatásával kapcsolatban. Lefedettség? Adatforgalom?

Figyelt kérdés

Van teljes lefedettség Horvátországban?

Ha be van kapcsolva a roaming, akkor Horvátországban mennyi mobilnetet kapok? Most a DigiMobil társkártyám van, és 10 GB-ot kapok. Mennyit fogok kapni?



#adatforgalom #net #mobilnet #DIGIMobil #DigiMobilnet #DigiAdatforgalom
2021. júl. 23. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy zseb szart nem ér.

Görögországban, Magyarországon (erdélyi vagyok), Bulgáriában, ezekbdn az országokban mind szop@s volt. Az volt a szerencsém az összes helyen, hogy volt wifi a hotelben legalább messengeren, WhatsAppon, Viberen tudtam chatelni, és beszélni.

2021. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Digi még itthon is ha nem nagyvárosban vagy szar, nem hogy külföldön. Mivel megyeszékhelyen élek 1000 ft ért nem rossz a 20 gb. De ha hazamegyek 10 km- re szüleimhez már nincs térerőm szinte. Telenort megtartottam.
2021. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elárulom a szomorú igazságot, hogy tizenezres városokban is leginkább a belváros részen jó a digi mobil többnyire, a kertvárosrészekben kb egy kalap sz@ar
2021. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, és mennyi a mobilnet?
2021. aug. 1. 09:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Na hazajottem, es meg ott jobb volt a sebessege, mint itt. Erről ennyit.
2021. aug. 30. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!