Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri előfizetni TIDAL HIFI-re?

Megéri előfizetni TIDAL HIFI-re?

Figyelt kérdés

Valaki aki használja írjon valamennyi infót róla. Milyen minőségekben lehet zenét hallgatni rajta, mit tud a prémium és mit a hifi előfizetés?

(A hifibe nem értem bele az mqa-t mert az gyakorlatilag inkább átverés mint sem hifi...)



2021. júl. 19. 02:41
 1/7 A kérdező kommentje:
A tidal kulcsszót hírességnek fordította😆
2021. júl. 19. 02:42
 2/7 Morzsi007 ***** válasza:
Ha sok zenét hallgatsz és van hozzá kellő cuccod, nem pl hordozható hangfal, hanem egy jobb fejes, füles vagy HIFI rendszer otthon, akkor sem igazán éri meg, mert az Apple music 1500Ft-ért/hó tudja a CD minőséget vagy meg jobbat, a Tidal azért ennél többe kerül, legalábbis pár hónapja még így volt. Itt már csak a tartalom a kérdéses. Nekem volt Tidal-om meg van Apple Music-om. A különbség hallható a normál és a nagy felbontású zenék között mindkét szolgáltató esetében, ez nem kérdés.
2021. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van min hallgatnod, és hallod is az eltérést, akkor megéri. Én is használtam mikor akciós volt párszor, nem volt vele semmi gond.
2021. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Főleg amiatt használnám mivel nagy zenerajongó vagyok, és főképpen analóg felvételeket hallgatok. De kell valami ami megközelíti az analóg hangzást amikor épp nem tudom megszerezni az adott lemezt, vagy nem otthon vagyok. Jó fejhallgatóval használnám/ más hifijén...

Mivel diák vagyok ezért a tidal ra nekem a hifi csak 1499.-/hónap, egy hónap próbaidővel.

2021. júl. 19. 21:56
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
Akkor hajrá
2021. júl. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:
Jut eszembe az Apple Music diákoknak 699Ft/hó, ott is van 24bit/48KHz vagy 24bit/192KHz
2021. júl. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy az apple music azért olcsóbb mert nincs mqa liszenszük. Ami nem baj...
2021. júl. 21. 08:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!