Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan átalakító, ami...

Létezik olyan átalakító, ami a HDMI-t D-Sub-bá alakítja át? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Úgy szeretném megoldani,hogy most a vidikártya,és a monitorom D-Sub kábellel van összekötve,és összeszeretném kötni egy HDMI kábellel,viszont a monitoromnak nincsen olyan bemenete,de támogatja a HD-t és a FULL HD-t is...szóval hogy a vidikártyából kijön a HDMI kábel,belemegy az átalakítóba és onnan tovább a monitorba a D-Sub kábel...létezik ilyen? és ha igen akkor működik is,hogy HD-s legyen a kép?Válaszotokat előre köszönöm!
2010. aug. 25. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A VGA kábel tud 2048×1536-os felbontást is, ha arról van szó. Nem lesz változás. Ha a monitorod natív felbontása full hd, és most nem azt a felbontást használod, akkor hülyén néz ki. Mit használsz most? Miért azt?
2010. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Silber ***** válasza:
2010. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most D-Sub kábelt használok mivel csak az van,de a vidikártyámnak van HDMI kimenete,és gondoltam hogy akkor azzal kötném össze,hátha lesz változás vagy valami...
2010. aug. 26. 21:08
 4/5 Hintalow ***** válasza:
Én is megerősitem, hogy nem lesz változás, hiába viszed el a közvetlen digitális jelet az átalakítóig, ott úgyis átteszi analóg jellé, ugyanolyan lesz, mintha közvetlenül a vga-ból jönne az analóg cucc, csak tennél bele egy plusz kanyart.
2010. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek!:)
2010. aug. 28. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!