Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell megváltoztatnom a...

Mit kell megváltoztatnom a levelező programban ?

Figyelt kérdés
Köztudomású, hogy nemrég megszűntek a "upcmail.hu" -ra végződő email címek. Eddig volt egy ilyen email címem, de még a megszűnés előtt regisztráltam "gmail.com" címet, ami teljesen jól is működik. Viszont a Thunderbird klienst a már megszűnt upc-s leveleket is be akarja olvasni minden indításnál. Mi az amit át kell írnom a Thunderbird beállításoknál, hogy ezt ne tegye ? Azért vagyok bizonytalan, mert anno nagyon régen sikerült azt elérnem, hogy az összes levelet törölte a gépemről. Nem emlékszem már, hogy akkoriban mit csesztem el.
2021. jún. 14. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
vezérlőpult, posta, fiók törlése.
2021. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettől tartok, hogy a teljes fiók törlésekor törlődnek a régi levelek is.
2021. jún. 14. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akarod tartani a leveleket:

Hamburger menü (☰) --> Postafiók beállításai --> a upcmail-es fióknál: Kiszolgáló beállításai --> Új üzenetek ellenőrzése... kijelölőnégyzetekből pipa ki

2021. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az , köszönöm. :)
2021. jún. 14. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!