Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet logic3 topdrive kormánny...

Lehet logic3 topdrive kormánnyal driftelni lfs-be?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én kormánnyal még nem láttam driftet csak autóval.
2010. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de játékba okostojás
2010. aug. 25. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


-Ha felvan telepítve kormányod OK!

-Ha más játéknál megy OK!

-Ha bemész az lfs-be akkor az options(Beállítások)Menüben az irányításnál(control)nál látod a jobb felső sarokba vagy közepén sárrgával írva kormányod nevét OK!

-Ha nem valószínű hogy nem támogatja a játék a kormányt NEM OK

2010. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves antal ez mind ok kivéve az uccsó tehát compatib mindennel csak az összehangolásra gondoltam
2010. okt. 18. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Összehangolásra?

Úgy érted hogy mikor elfordítod a kormányt teljesen akkor az autó kormánya nem fordul teljesen el?

Ez esetben Ahány fokba fordul a kormányod annyi vokra állítsd a kormány forgathatóságot ha nem középpen van húzd ki és mikor visszadugod nézd meg hogy hova ugrik a sávon a kis piros kocka.

Ha megvan akkor állítsd középre úgy húzd ki és ahol volt a piros kocka (nem középenn) oda próbáld eltekerni a kormányt úgy hogy nincs beduvga ha midnen igaz akkor a ha kormányt jól állítottad be akkor oda ugrik majd tegerd jobra a kormány és balra.

Ha jol csináltad be áll középre a kormány és a piros kocka is. :)

2010. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz antal erre gondoltam
2010. okt. 22. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!