Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy tintasugaras nyomtatóm...

Van egy tintasugaras nyomtatóm hányszor nyomtassak vele hogy ne száradjon be?

Figyelt kérdés
Ha nem szeretnék állandóan nyomtatni de azt se szeretném hogy beszáradjon mit tegyek? hetente nyomtassak egy oldal szöveget vagy mit ajánlotok?
2010. aug. 23. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy, 2-3 hetente nyomtatunk vele, de még nem száradt be soha. Az útmutatóba azt hiszem havi 1 nyomtatás van írva.
2010. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit nyomtatól vele? képet és szöveget is? Mekkora mennyiségben?
2010. aug. 23. 20:36
 3/5 anonim válasza:
Nekem volt olyan hogy kb két évig nem használtam a nyomtatót és nem száradt bele.
2010. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem is az a heti egy használat az tutijó sose fog beszáradni és nem is olya hűha...

Szerintem hogy a fekete és a színes se száradjon be... nyomtatsz 10 sor feketét

10 sor színeset

És meg van oldva:)

De am... beszárad... épphogy benzines v acetonos keményvahhával picit megdörzsölöd és kész

2010. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden színnel kell nyomtatni hogy minden fúvóka ki legyen fújatva. Amúgy a nyomtató a patronokat egy párnára teszi rá ami a levegőtől elzárja a fúvókát.
2010. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!