Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy PS2 mennyibe kerül? És...

Egy PS2 mennyibe kerül? És tudtok rá jó játékokat? Lövöldözős, verekedős, nekem mindegy, csak könnyű legyen!

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

26-27 ezerért lehet venni ha jól tudom, a chippelés mindenhol más áru.

Nekem a kedvenc játékaim:

Black

Killzone

Pes 2010

Test Drive Unlimited

Medal of Honor Rising Sun (nagyonjó 2 személyesen)

Gun

WWE-sorozat


De én személy szerint már nem vennék PS2-őt. Mostanában nem láttam hogy egy normális játékot kiadtak volna rá, csak a Fifát. Az új játékok ps2re ilyen gagyi rajzfilmes játékok kb. 6 éveseknek.

És a Fifából is szerintem még jövőre kiadnak egy részt, és ennyi, többet szerintem nem csinálnak.


Én nemsoká xbox 360-at veszek, sokkal korszerűbb, és még legalább 5 évig adnak ki rá játékokat.

Én a helyedben xbox360-ra gyűjtenék.

2010. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj ne kelljen már nekem kiguglizni az árát és hogy mit lehet letölteni rá. Használd a keresőt.
2010. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mennyibe kerülne egy xbox360? és te nagyokos, az utolsó válaszoló, én nem egy kérdésre válaszoltam már... és normális válaszokat adtam!
2010. aug. 23. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:
www.576.hu -n fent van az ára:D
2010. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!