Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 rejtett vagy eltűnt...

Windows 7 rejtett vagy eltűnt meghajtók? [Folytatás lent. ]

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ha feltelepítem a Windows 7-et, akkor miért van az hogy csak azt a meghajtómat észleli amin a Windows van?[ Azaz a C-t .. ] A másikat pedig nem! Rejtett meghajtó? vagy elveszett? De ha elveszett volna akkor XP-nél miért van meg?
2010. aug. 22. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

a sajátgépre jobb gomb, és kezelés


itt rajta kell lennie az összes partíciónak, és ott meg tudod már csinálni

2010. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az EASEUS Partition Managert töltsd le (ingyenes)

[link] , ennek segítségével lehet látni a meghajtókat akkor is, ha rejtve vannak és újra elő lehet hozni őket.

Nekem pont ma volt ilyen problémám (igaz, XP-n, de Win 7-en is tökéletesen működik a dolog, azon is próbáltam már) és szuperül működött :)

2010. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ááá! Köszönöm a segítséget! Mind kettő nagyon jó! A Program is működik rendesen! Köszönöm! Nagy segítség volt!:)
2010. aug. 23. 13:07
 4/6 anonim válasza:
ezaz nekem is nagyon segítettek thx!
2012. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem egyik megoldás sem segített

Mint kiderült, egy laza balról jobbra irányuló suhintás követeztében KIKAPCSOLTAM. :DD

2013. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 XanderCage válasza:
Mi van, akkor ha hiába jelölöm be a meghajtón a betűjelet, nem tudja megváltoztatni csak annyit ír ki, hogy error és elsődleges meghajtóvá sem tudom tenni?
2014. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!