Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatok le a számítóg...

Hogyan szokhatok le a számítógépes játék függőségről?

Figyelt kérdés
16multam és most már szeretnék kevesebb időt tölteni a számítógépes játékkal (3éve folyamatosan ezzel játszom) sok-sok órát szoktam, még függő nem vagyok, de jó irányba tartok, hogy az legyek. Na most szeretnék leszokni arról, hogy ne játszak ezzel a játékkal (nem wow:D).Vagy ha teljesen leszokni nem tudok akkor heti 2-3óra játék is bőven megfelelne, de mindig csak ezen a játékon jár az eszem.Szóval segítséget szeretnék kérni, hogy szokjak le róla:)
2010. aug. 21. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
16 évesen ugyanígy voltam mint te. Aztán elrángattak a barátaim discoba. Másnap már nemvolt a gépemen a játék.. Csinálj valami mást. Kezd el a jogsit, bulizz, hajtsd a csajokat, stb. :DD
2010. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Én úgy szoktam le a wow-ról, hogy nemtudtam vele játszani 1 hónapig, alig tudtam kivárni hogy újra wowozhassak és amikor eljött az idő nem tudott lekötni.(más játéknál is volt így)


Szerintem töröld le a gépről vagy ne játsz vele legalább egy hétig és utána talán téged se köt le.


Halfx


Halfx

2010. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok, de ha letörölném akkor mit csináljak addig?:D Bulizni nem szoktam járni nem is hívnak (nincs valami sok haverom), de viszont most elkezdet érdekelni a programozás, programozni tanulni, szóval lehet azt fogom olvasni, de az nem veszi el az egész napomat:S meg filmezgetni is fogok az is levesz pár órát meg a gyúrás is, de még így is a napomból még sok-sok óra nem lesz betöltve, így nem tudom mit csináljak, hogy ne gondoljak a játékra:D
2010. aug. 21. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen én is wowoztam. Az a játék embertelen... valóban függő lesz tőle az ember, mert kíváncsi a végére, de annak sosincs vége. Nekem az oldotta meg a problémát, hogy építkezés után 1 méter vasbeton állt a WiFi útjában és elég szar volt a netem a régi modemmel. Öt percenként ledobott a szerver és tizen sokadszorra már elég idegesítő volt. Töröltem a játékot. Majd fél évig vágytam rá, hogy játszhassak vele, de megembereltem magam és leálltam. Azóta kitanultam a számítógépes zenélést... megtanultam gitározni és zongorázni az elmúlt két évben. Ezen kívül még érdekel a meteorológia és amióta meg van a jogsim rendszeresen járok viharvadászni...dokumentálni az eseményeket majd utána viharkár felmérés... A kondi terem jó ötlet.. Március óta én is járok -18 kg az eredménye eddig :) Napi 3 órámat elveszi. Ezen kívül fizika, matek ezerrel a meteorológiához ami megint csak 3-4 órámat leköti. Szeretek még sütni, főzni... Hát nem is tudom mi van még. Minden esetre jól elvagyok így már 2 éve nem játszottam semmivel és nem is vágyom rá :)
2010. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem WOW mániás vagyok:) zárójelbe írtam, hogy nem wow :) WOW-ba még bele se kezdtem, nem is fogok mert nagyon nem jön be az a játék:)
2010. aug. 21. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!