Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a következő küldetés GTA...

Mi a következő küldetés GTA Vice City-ben? (Lejjebb)

Figyelt kérdés
Nos, nemrég feltettem, régen már játszottam vele, de nem sokat. Az utolsó, amit megcsináltam, az Üzemrobbantás (Trojan Voodoo) küldetés volt. Pontosan ez: http://www.youtube.com/watch?v=scJnL05rIPg Sajnos ez után nem jött több felkérés, már két napja. Ennyi? Vége? Hiba? Vagy valami plusszat kéne csinálnom? Választ köszönöm! Atti
2010. aug. 19. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
A Starfish Island-on lévő villádban mi volt az utolsó küldetés amit megcsináltál?
2010. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Cop Land, azóta kapok 5000-et mindig a villánál.
2010. aug. 19. 17:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor még közel sem vagy a végén. Az épületek küldetéseit is megcsináltad? (taxiállomás, fagyigyár stb.)
2010. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, ezek hol találhatóak?
2010. aug. 19. 17:22
 5/10 anonim válasza:
Járd köbe a szigetet, és ahol találsz egy forgó házjelet amiben a ház színe zöld, azt meg tudod venni, és ha megcsinálod a küldetéseit, akkor termeli a pénzt. Ha megcsinálod ezeket, akkor léphetsz tovább a fő szálban.
2010. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. aug. 19. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem el kell menned a kikötőbe és meg kell venned, és ott jön a kövi küldi. Majd ird már le hogy ott volt-e.
2010. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezeket tudod megvenni: kikötő, Pole Position (sztriptízbár), taxiállomás, autószalon, filmstúdió, nyomda, Malibu club. Ezek adnak küldetést. Ezen kívül van még (azt hiszem) 7 épület amiket meg tudsz venni, de ott csak menteni tudsz. Az egyik tetején (a stadionhoz közel) van egy helikopter, azt mindenképpen érdemes megvenni.
2010. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még az előzőhöz annyit, hogy kihagytam a fagyigyárat, bár ott konkrét küldetést nem kapsz, csak el kell adni 50 adagot.
2010. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
KÖSZ MINDENKINEK! A HAJÓS IS MŰKÖDIK! :)
2010. aug. 19. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!