Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért csinálja eszt a játék?

Mért csinálja eszt a játék?

Figyelt kérdés

sziasztok a call of duty modern warfare 2019 játékrol van szo


olyanokat csinál hogy futok egy player felé és lövöm mint a hülye és át teleportál egy másik helyre és le lö meg mikor csak szimplán futok én akkor olyan érzésem van mintha ugrana vagy meg pattana a karakterem


fegyvereket nem tudom fejleszteni se mert lassan adja be a fegyverre amit rakni akarok egy fegyvert akartam vásárolni fél ora volt mire be engedett a menübe


a játék egy 2 tb 5400 rpm HDD van ez okozhatná? ssd-m tele van sajnos oda nem fér rá


internetemmel se lehet gond szerintem vagy nem tudom a internetre egy

2 tv 2 laptop 3 telefon egy 2 gép van rá kapcsolodva de ezekböl az enyém és a telefonok mennek csak a többi ritkán van használva nem hiszem hogy ennyire le terhelné


300 as content box internetem van és igen igen tudom hogy nem tudom nagyon helyesen írni de valaki segitsen mert megőrülök igy nagyon nehéz játszani


2021. márc. 18. 19:41
 1/8 A kérdező kommentje:

maga a gép


i5 7400

16 gb ram 2400 mhz

asus rog strix rtx 2070

2021. márc. 18. 19:49
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem olvasnod kéne inkább sokkal többet, hogy ne legyen ilyen bűnrossz a helyesírásod.
2021. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem akarsz segiteni akkor ne írj a kérdésem alá
2021. márc. 19. 05:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Kábellel kösd a gépet a routerre!


Illetve mennyi a pinged? 300 felett már esélytelen vagy. Jó lenne bemenni 100 alá. Torrent és minden netfogyasztót kapcsolj ki! Köztük a win update-et is.

2021. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kábellel van a gép össze kötve torrent is lassithatná?
2021. márc. 19. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:

ping-et mondd, és akkor legalább be tudnánk határolni, hogy a net a xar, vagy más.


amúgy a torrent a legrosszabb, amit multizás közben csinálhatsz. még ha le van korlátozva, akkor is sokat ront.

2021. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ping-et hol tudom meg nézni? maga a játék irja ki a menüben valahol?
2021. márc. 19. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen a játék. Guglizd ki!
2021. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!