Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Kábel kell ehhez a...

Milyen Kábel kell ehhez a nyomtatóhoz, hogy összeköthessem a géppel? Ha lehet linket is kérek.

Figyelt kérdés
Ez az a nyomtató: [link]

2021. márc. 9. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Már a nyomtatókhoz sem adnak kábelt?


[link]


(Arra figyelj, hogy ez 1 méteres, lehet, hogy hosszabb kell neked.)

2021. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem adnak.

Nekem épp volt itthon szerencsére.


Igen, olyan kábel kell, amit az #1-es is írt, csak a hossza tényleg nem mindegy, mert lehet valakinek kevés az egy méter.

2021. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi
2021. márc. 9. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 Basszus, ez azért már szánalmas. Telefontöltőt még megértem, mert az nincs állandóan bedugva, de könyörgöm egy nyomtatóhoz miért nem lehet kábelt adni, ami fixen dedikálva van az eszköz számára?
2021. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Szerintem is elég nyomorék dolog ezt az apróságot kihagyni a csomagból.
2021. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 Szerintem úgy vannak vele, hogy ha már van rajta wifi opció, akkor majd csináljuk telefonról. Pedig nekem pont a pepakura designerhez és az iskolához kéne... Szánalom hogy még ezen is spórolnak
2021. márc. 9. 16:01
 7/7 Komplikato ***** válasza:
4/6 A legtöbb számítógép perifériából több féle csomagolás létezik. Legyen az monitor, nyomtató, videókártya. Általában szoktak lenni jobban és kevésbé felszerelt olcsóbb variációk, néha több is, hogy választhasson a vevő. A gond az, hogy itthon általában sok termékből eleve csak a legolcsóbb változatot tartják a boltok. A baj ezzel az, hogy sokszor még sem adják olcsóbban.
2021. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!