Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo s10-2 3g-röl miket...

Lenovo s10-2 3g-röl miket lehet tudni? Kiknek való?

Figyelt kérdés
Minden álmom egy laptop volt mert koleszos vagyok. de mivel nem vagyunkm miliomosoak igy a t-mobiltol veszünk egy lenovo s10-2 3g-s netbookot. Amit tudom nem egy laptop. Hallotam sok jot rola egyetlen negativ tulajdonságnak azt találtam hogy állitolag könyen melegszik. Ez igaz? Meg az egyébb vélemények és tapasztalatokis érdekelnek.
2010. aug. 18. 13:47
 1/4 anonim válasza:

Hello!

Az öregemnek pont ilyen T-s lenovoja van, remek kis gép, én kicserétem neki benne a ramot 2GB-ra(ez a max amit a lap tud kezelni), így még jobb. A beépített mobilinternet nagyonhasznos, ha nincs net a közelben. Melegedni pedig szerintem nem melegedik jobban, mint egy bármelyik már kisgép. Abszolút elviselhető! Ami a legjobb benne, pedig az akksija, több mint 6 órát kibír egy töltéssel! Szerintem remek választás, 1 hátránya, hogy a kijelzője elég kicsi, de meg lehet szokni. Remélem tudtam segíteni, minden jót!

2010. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Nem Notebook, hanem Netbook. Szóval a Notebook -al ellentétben optikai meghajtót (DVD író/olvasó) nem tartalmaz, további különbségek: integrált (alaplapra forrasztott) processzor, videokari, Wifi stb. Egyedül RAM -ot és vinyót cserélhetsz benne, és itt vége is van a fejleszthetőségnek. Szóval garancia idő végén, ha meghibásodik, a sok integrált sz@r miatt gyakorlatilag kuka, mert nem fogja megérni a javíttatása.


Ami a teljesítményüket illeti, ugyan jóval lemarad egy notebookhoz képes. De netezésre, irodai progik futtatására, esetleg filmnézésre elegendő lesz. A hordozhatóságban viszont nagy bajnok, mert kicsi és pehely könnyű.

2010. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a komenteket kb menyit bir egy huzamba menni hogy az a normál melegedés ne legyen káros? vagy egy hütöpad nemártneki? mert az egy poton öszeg s ha megéri hogy ne legyen a egész kuka.
2010. aug. 18. 15:08
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Az sosem árt, azt a 3-5 eFt- ot ki lehet bírni.
2010. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!