Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 fájlkezelő régi...

Windows 10 fájlkezelő régi beállítás visszaállítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítséget kérnék egy beállításban, ami valószínűleg egy frissítés miatt változott meg. Windows 10-em van. Ez lenne a probléma:

A fájlkezelőben a letöltések fül alatt régen a letöltött fájljaim "ömlesztve" voltak benne, tehát az összes fájl egymás alatt volt és így egybe lehetett látani az összeset. Jelenleg úgy néz ki, hogy al-fülek vannak, adott időközönként szortírozva, és így az adott csoportot tudom csak egyszerre lenyitni. Pl.: múlt héten 3, ebben a hónapban 20, korábban 80. Vissza szeretném állítani olyanra, mint amilyen régen volt, de nem tudom hogyan kéne. Pár óra állítgatás és keresgetés után feladtam. Tippek esetleg, hogy mit kéne állítanom?



2021. febr. 23. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Jobb klikk/csoportosítás/(nincs)
2021. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ezt nem hiszem el... A legegyszerűbb lehetőség, és én pont ezt hagytam ki. Ezer köszönet.
2021. febr. 23. 21:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!