Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megakadályozni...

Hogyan tudnám megakadályozni a Picasa 3 "önkényeskedését"?

Figyelt kérdés
Jó, hogy van ez a Picasa 3, de: sokszorozza a képeket és képtelen vagyok törolni róla. Örökösen visszatérnek a már törölt képek. Mit tehetnék?
2010. aug. 17. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem "térnek vissza", csak amiután törölted, nem frissítette a Picasa az adatbázisát, és abban még egy ideig megtalálható.


A kétszerezésről nem tudok, pedig elég aktív felhasználója van.

Arról tudok, ha szerkeszted és elmented, akkor készít egy biztonsági másolatot abban a mappában, ahol az eredeti kép van egy rejtett .picasaoriginals mappában, amiben az eredeti kép eredeti méretben található meg... De azt alapesetben nem szokta nem szokta külön beolvasni.

2010. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

használd ezt helyette:

[link]

ugyan azt, sőt többet tud és nem "önkényeskedik", ill. erőszakoskodik a képbegyűjtésekkel!

2010. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14.09-es! Ingyenes ez a program?
2010. aug. 17. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Licensz: Freeware (ingyenes!)


Operációs rendszer: Win XP/Windows Vista


Fájlméret: 6.1MB


[link]

2010. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
és ha az eredeti kép az asztalon található hova teszi a biztonsági másolatot ? ( kerestem mappáját a gépen , de nem találom . Nem tudom , hogy hova telepítette magát . Kereső sem talál hozzá mappát . )
2012. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!