Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a bevont...

Bambuci2 kérdése:

Hogy hívják azt a bevont drótot, amivel kábelt lehet összekötni?

Figyelt kérdés
Arra a gumis műanyaggal bevont drótszálra gondolok, amit általában a PC házban használnak kábel rendezésére, amivel pl. a fülhallgatók, töltőkábelek vannak összefogva a gyári csomagolásukban. Általában fehér, vagy fekete lapos, nagyon vékony, de könnyen hajlítható, bevont drótszál. De nincs ilyen neveken sehol, hogy kábelkötegelő, vagy vezeték összekötő. Egyáltalán ezt lehet úgy kapni boltban, hogy nem termék kábeléhez "jár"?

#kábel #összekötés #krumplistészta #rendezés #bevont drót #kábelkötegelő
2021. febr. 10. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Drót kötöző műanyaggal bevont 😃 én se tudom mi a szakszerű neve. De nekem jó találatot ad ki erre google.
2021. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
Tasakzáró drót, klip szalag, ezen a nyomon indulhatsz.
2021. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Klipsz szalag nem jó találat, az az erősített, két szálas, merevebb változat (mint ami a csomagolt formakenyerek záró kapocsa).


Háztartási műanyag drótként megtaláltam. :D


[link]

2021. febr. 10. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!