Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem megy a fifa 10 az új...

Nem megy a fifa 10 az új gépemen, de miért?

Figyelt kérdés

Szaisztok! a minap kaptam egy laptopot, pontosan ezt, windows 7el: [link]


feltettem ma rá a fifa 10-t és nagyon szaggat, pedig szerintem elkéne bírnia. a grafikát is lejebb vettem de úgyis. nem tudjátok mi lehet a gond? vagy ne is álmodjak róla, h normálisan fog futni?:S


ja és a fifa konfigja:

Minimum:

• CPU: 2.4 GHz single-core

• RAM: 512 MiByte (XP) or 1 GiByte (Vista)

• Graphics card: Geforce 6600 or better, Ati Radeon 9800 Pro or better, Support for Shader Model 2.0 or better

• VRAM: 128 MiByte

• Sound: DirectX 9.0c compatible sound device

• Input: Keyboard or Dual Analog Gamepad

• HDD: 4.4 GB or more, free disc space

• Internet: Broadband Internet connection required for Installation and online gaming


Recommended:

• CPU: 3.2 GHz single-core or 2.4 GHz dual-core

• RAM: 1 GiByte (XP) or 2 GiByte (Vista)

• Graphics card: Geforce 7800 or better, Ati Radeon X1800 or better, Support for Shader Model 2.0 or better, DirectX 9.0c

• VRAM: 256 MiByte

• Sound: DirectX 9.0c compatible sound device

• Input: Keyboard or Dual Analog Gamepad

• HDD: 4.4 GB or more, free disc space

• Internet: Broadband Internet connection required for Installation and online gaming


2010. aug. 15. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem inkább tolj bele egy nVidia GeForce videokártyát. mert normális vidkártya nélkül nehéz lesz..

plusz van olyan kártya, amihez külön kell letölteni a driver-t a gyártó honlapjárol, mert nem szedi le a Win 7 automatán.

2010. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inteles videokarival ne csodálkozz. Az sajnos nem játékra való.
2010. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt irja a mostani Intel grafikus vezérlődre, hogy enyhébb 3D-s alkalmazások. A Fifa10 sztem azért nem olyan enyhe 3D ;)

(előző)

2010. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző helyett első*
2010. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Intel GPU :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Komoly vas:D:D Örülj ha a Fifa '98 elfut rajta akadás nélkül :D
2010. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!