Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a program neve ami ezt...

Mi a program neve ami ezt tudja? Áll. népszerű-.

Figyelt kérdés
Egy oylan jelszót hogyan tudok megtudni, amivel már egy csomószor beléptem a saját gépemen? (Saját jelszóról van szó, de az emailen nem kapom meg, ha emlékeztetőt igényelek). Melyik programmal tudnám?
2010. aug. 15. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Brute Force a neve, ha egyszerű a jelszavad, pár nap, ha bonyolult, pár év alatt feltöri a jelszót.


1 napot ~ alma3

300 napot ~ teszteR023

5-18 évet ~ IamTHEPro#1

>> persze ez gépfüggő, az én gépemen ennyi, egy szuperszámítógépen egy sokkal rövidebb idő.

2010. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: féreértettem, azt hittem a felhasználói fiók jelszót akarsz megtudni.
2010. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem ki hogy weblap alapú bejelentkezésről van szó. Nos. Feltörés lehetetlen, mert egy átgonolt oldal amin van regisztráció az PHP alapú nyelvel íródott amiben van jels titkosító ami a md5() fögvény hajt végre, de nem is ez a lényeg.

1. Nézd meg hogy a böngésződ menti-e a belépett oldalakon a jelszót (ez ajánlott ha privat géped van)

2. Futtatásba írd be: regedit (!!Figyelj, itt ne nagyon modosítgas, mert az oprendszered menthetetlenül is haza tudod vágni, csak akkor modosíts ha értesz hozzá, de persze megtekinteni szabad!! :)

Nos itt valahol elvileg feljegyzi.

2010. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!