Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggat a Warzone?

Miért szaggat a Warzone?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni, hogy miért szaggat a játék? Ahogy utána néztem a gépemnek simán el kéne vigye, de valamiért szaggat, akár alacsonyra teszem a grafikát akár magasra. A netre is gyanakodtam már, de csak ez a játék szaggat, más nem. A gépemben egy AMD Radeon R9 390 X2 videó kártya van, egy AMD FX8350 proci, és 12GB ram.

2021. jan. 2. 19:34
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
50%

hogy neztel utana?

FX8350 el is neztel videokat, teszteket? Mert az harmatgyenge proci


es neztel 390 x2 vel is tesztet?

vagy mas tobb gpu s amd/nvidia kal?

biztos jol van megirva jatek hozza? Mert 1 gpu n lehet jol futna

lelehet kapcsolni rola? Hogy 1 gpu skent fusson, legalabb proba miatt


procit huztad?


pl milyen jatekok mennek jol?

mas multik is pl?

2021. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát Rainbow six siege-er ultrán szoktam játszani, és ott fix 60fps volt. De az Apex legends-ez is így játszom, meg a Red Dead 2-öt is. A procival meg eddig nem volt gondom. Eddig ilyen gépigény.hu-n néztem, és ott azt írta hogy jó a gépem a játékhoz
2021. jan. 2. 20:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg az apámmal nézettem még meg mert, mert ő ért hozzá, nem én. De ha jól tudom a procit is felhúzta maxra.
2021. jan. 2. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
talán a warzone-nak nagyobb a gépigénye és ezért szaggat, mennyi fpst mutat? pinged mennyi?
2021. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
50%

[link]


ezt nezted pl. Vagy hasonlot?


procid eleg kene legyen ha mas jatekban nincs gond vele vagyis ha jol mukodik es velhetoen igen ezert


viszont w multi gpu kitudja ott kell keresni a gondot


x2 azt takarja nem? Vagy valamit elirtal?


legfrissebb driverek vannak fent gondolom

2021. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát az fps nagyon ugrál, de van amikor pár perce beáll a fix 60.


A driveres cuccot megpróbálom, mert az még nem jutott az eszembe.


Az X2 pedig a kártyámanál azt jelenti, hogy 2 R9 390 van össze építve egy darabbá, és így 512bit és 8GB-s a kártya, legalábbis én így tudom, és a játékokba is azt írja, hogy 8GB VRAM-om van.

2021. jan. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!