Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valaki vesz webtárhelyet,...

Ha valaki vesz webtárhelyet, amelyhez tartozik e-mail fiók is, akkor azt hírlevél küldésre is lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
Ha nem is minden szolgáltatónál, de azért van arra lehetőség, hogy a webtárhelyhez tartozó e-mail fiókot hírlevél küldésre (is) használjuk, vagy erre a célra minenképp egy hírlevél küldő oldalra kell beregisztrálni? (pl. mailChimp)

2020. nov. 24. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem korlátozzák, akkor lehet hírlevélküldésre is használni. Az más kérdés, hogy megérkezik-e a levél és nem a spambe kerül-e. A hírlevélküldő szolgáltatások abban jobbak, hogy ott garantálják a levél megérkezését a beérkező üzenetekhez.
2020. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem spam küldésre használod akkor nem lesz gond.

De ha végtelen mennyiségű kéretlen reklámlevelet küldesz és ezt bejelentik akkor szankcionálva leszel.

2020. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet használni, de csak olyan címekre küldhetsz, amik feliratkoztak, pl konkrétan megadták a címük, vagy bepipálták regisztrációkor a kérek hírlevelet négyzetet és biztosítanod kell a leiratkozás lehetőségét a levélben lévő linkkel, illetve benne kell lennie az adataidnak és hogy honnan van meg a címe. Például: "Ezt a hírlevelet a Példa Kft küldte a peldapetra@example.com címre, mert a regisztrációkor hozzájárult a hírlevél fogadására. Leiratkozáshoz kattintson ide."
2020. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!