Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy ilyen gyorsan...

Hogy lehet hogy ilyen gyorsan megy le a számítógép alkatrészeinek az ára?

Figyelt kérdés

Tavaly vettem egy számítógépet 250 000 forintért.. elég erős gépnek számított, de ma már alig ér 100-at..

Mitől gyorsult be ennyire?



2020. nov. 11. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert azóta jelentek meg új CPU-k, VGA-k, ezért a régebbi generációnak csökkent az ára. A RAM, SSD ára meg eleve zuhan jelenleg.
2020. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Meg egyszer jobban divatba jön a cloud gaming. Gondolom lejjebb kellett vinniük az árakat, hogy megvegyék az emberek.
2020. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*egyre

Bocsi, elírtam.

2020. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A cloud gaming sose lesz igazi versenytársa a valódi hardvernek az input lag miatt.
2020. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Voltam GeForce Now bétatesztelő, csak rendes net kell hozzá. Igaz, van aki észreveszi azt az ~50 ms késést...

2020. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Én is használtam a GeForce Now-t vagy 3-4 hónapig, és tökéletesen elégedett voltam vele, pedig a mi netünk sem annyira eget rengető. Aztán ahogy egy időben lekerültek róla a kedvenc játékaim, áttértem a Shadow-ra, mivel az jóval több lehetőséget kínál, és nem sokkal drágábban. Ezzel sincs semmilyen panaszom, sőt igazából már el is határoztam, hogy egyszer fogok már csak saját pc-re költeni. A procim, így az alaplapom is több, mint 10 éves már, szóval eléggé elavult. Tehát egyszer még beruházok egy komolyabb gépre, de utána is meg fogom hagyni a helyet a cloud pc-nek, mert elképesztően kényelmes, hogy nem kell aggódnom, ha valamelyik hardver bedöglik, és akárhonnan, akár még telefonról is el tudom érni. Szóval persze, sosem fogja átvenni a rendes gépek helyét, de azt be kell látni, hogy nem hülyeség, és sok ember szívesebben ad ki 3.000-5.000 forintot havonta, mint 400.000-ret egyszerre.
2020. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Morzsi007 ***** válasza:
Mert gyorsan” fejlődik minden” alkatrész, újabb technológia, stb. Minden évben adnak ki új CPU-kat, új VGA-kat. Én ezért vettem használt cuccokat a géphez. A CPU-t meg tudtam venni a bolti árhoz képest 60 000-rel olcsóbban i7-8700. Tápon is spóroltan 13 000-ret (Seasonic) meg a VGA-ból is használtat választottam (GTX1070). Akciós RAMot, SSD-t kifogtam meg egy új alaplapot, cpu hűtőt kapott. 1080p/60-ban mindent vissz maxon, nekem ez elég pár évig, amire használom főleg.
2020. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!