Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox360-on törlődött visszamen...

Xbox360-on törlődött visszamenőleg 6 hónapnyi GTAV fájl, visszahozható?

Figyelt kérdés

Januárban kezdtem játszani, a januári haladás maradt csak meg. Azóta legalább havonta többször jatszottam, sose volt ilyen gond. A profil amelyiken volt nincs livera csatlakoztatva (biztos jó profilba kerestem a mentést) . Az xbox GTA mappájában is megnéztem, ott is csak a régi mentések maradtak. Nekem az a fura, hogy nem az egész törlődött... miért pont az a pár hónap?

Amikor indítottam a játékot fel se tűnt, csak nyomtam tovább és akkor vettem észre hogy ismerős a küldetés. Bármi tipp hogy hogy visszahozható-e? Elég sokat haladtam azóta... Bármi tippnek örülök!



2020. szept. 25. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hozható vissza
2020. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És nem tudod mitől lehet? Hogy elkerüljem a jövőbe? :')
2020. szept. 26. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:

USB-re (pendrivera) menteni hetente a lokális fájlokat. One-nál már van felhőalapú mentés, 360-nál nem rémlik hogy lenne.

Lehet el kellene gondolkodni a váltáson

2020. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!