Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Beszeretném állítani a mm-kb99...

Beszeretném állítani a mm-kb990 Silver Line Multimédiás billentyűzeten, hogy ne az outluk jöjjön hanem a gmail jöjjön be, hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:

talán driver ha van hozzá, annak a programján belül

de ez csak tipp

jobb ötletem nincs:)

2010. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ nem kaptam hozzá semmit, első multimédiás billentyűzetem, a kezdőlapot simán behozza?meg az oulokot, hangot rendesen kezeli.

Következő gombok rajta Média,/ de erre nem mozdul semmit/

Jet Audiót használok, van a gépen Média Player, de azt sem hozza.

Previous ez a gomb nagyon érdekelne mi ez.


Segítséget előre is köszi.

2010. aug. 7. 12:03
 3/3 Buffalorage válasza:

Nekem is pont ugyan ez a billentyűzetem van szóval:

1, Home: alapértelmezett böngésző indítása


2, e-mail: alapértelmezett e-mail kliens indítása(a gmail-t nem fogja behozni max ha létrehozol egy - ezt a címet tároló - weblapot és ezt adod meg a registryben mint alapértelmezett e-mail kliens [hogy ha ez kivitelezhető] vagy használod az outlook-ot/ live mail-t)


3, Media: alapértelmezett lejátszó indítása


4, play/pause: lejátszás/szünet


5, stop


6, previous: az előző zeneszámra való váltás (esetleg még

tekerés is)


7, next: következő zeneszámra való váltás(esetleg még

tekerés is)


8, -volume, +volume, mute: hangerőszabályzók

2011. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!