Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung monitor hiba? Megjegyzés

Samsung monitor hiba? Megjegyzés

Figyelt kérdés
Van egy samsung monitorom. Random minimum 5 percenként ki adja a képernyő közepén hogy: automat. beállitás: nem elérhető, és ez már nagyon zavaró. Arra rá jöttem hogy ez azt jelenti hogy nem analóg módban van és ez az opció nem elérhető. Csak azt nem értem hogy akkor mi a bánatnak dobálja ki ezt egyfojtában ha nem is akarom azt a beállitást és nem is abban a módban vagyok.

2020. aug. 24. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért úgy érzékeli, hogy megnyomtad azt a gombot. Próbáld meg megnyomni párszor, gyorsan egymás után hátha csak beragadt a mikrokapcsoló.
2020. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó tipp. Ki próbáltam, de sajnos nem javult meg
2020. aug. 24. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
és ha mozgatod a kábeleit mi történik?
2020. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi. Nem is nagyon lehet mozgatni. Jól benne van.
2020. aug. 24. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baja, hogy automata módban van (gondolom automatán választja a bemenetet). Talán az segítene, ha nem automatán lenne, ne neki kelljen folyton nézegetni, hogy mit hová dugtak hozzá, hanem a menüben állítsd be, hogy mindig a DVI-t mutassa vagy amivel hozzá van dugva, azt a konkrét bemenetet.
2020. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez se segített. És egyébként hdmiről van szó
2020. aug. 24. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Másik csatlakozó nem jöhet szóba esetleg? DVI vagy Displayport?
2020. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem. Csak hdmi
2020. aug. 24. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!