Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xfire Megerősitő E-mail? írás...

Xfire Megerősitő E-mail? írás lent

Figyelt kérdés
Regisztráltam az Xfire-re de nem küldött megerősító kodót/E-mailt vagyis jött egy e-mail de abba az Xfire profilomról van útmutatás! Szóval mit tegyek??? ha nem igazolom vissza akkor törölnek vagy nemis kell visszaigazolni??
2010. aug. 5. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha be tudsz lépni akkor nem hiszem hogy kell visszaigazolás, mert az erre való csak.

De azért spam mappát is nézd meg.

Itt a nyár de te neten játszol, kockáskodsz? :)

2010. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Betudok lépni Gmail ba nincs spam mappa de asszem már megcsináltam de azért kössz és nem vagyok kocka te nem akarsz jáccani a cod 7 el???
2010. aug. 5. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a fenéket nem, meg a Crysis 2-t is nagyon várom, már fejlesztettem is rá a gépem, amúgy mikor jön ki a Cod 7?

Te is megfogod venni eredetibe hogy tudjad tolni neten?

2010. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gmail-ban van Spam mappa:D
2010. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálam nincs !!!! Amugy 1. válaszolónak: Torrenten fent van a CoD 7 és multyplayer különös módom megy rajta!!! meg xfire vel nem fura????
2010. aug. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!