Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha letörlök mindent a gépről,...

Ha letörlök mindent a gépről, akkor a felhőből is törlődik minden?

Figyelt kérdés
El szeretném adni a gépem de minden adatom rajtam van, ami google Drive-ba azért fel van töltve. De ugye onnan nem törlődik párhuzamosan ha a gépről törlöm a dolgokat?

2020. júl. 25. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinkronizációs beállítástól függ, hogy mit csináljon a tárhely. Ha nem fut a szinkronizáló kliensed akkor eleve nem tud a program változást észlelni és ahhoz igazodni.
2020. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor most azt csináltam a Google Drive-on belül (a laptopon) hogy Kilépés: biztonsági mentés és szinkronizálás. Remélhetőleg így nem lesz gond.
2020. júl. 25. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt azért több dologról van szó, mint a Google Drive. Ha eladod a gépet akkor mindent le kellene törölni róla, nem csak kilépni, ennek a legtisztább módja a rendszer újratelepítése a korábbi adatok formázásával. És még ez a törlés sem elég, mert adatmentő programmal minden helyreállítható ami nem lett legalább egyszer felülírva. Erre még további programok vannak amik a szabadnak jelölt területet (itt vannak a törölt, de még felül nem írt adatok) többszörösen újra felülírja.
2020. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen az a következő lépés, a Windows újra telepítése. Ennél többet nem tudok tenni. (Az újra telepítést sem én fogom csinálni)
2020. júl. 25. 12:33
 5/5 A kérdező kommentje:
De köszönöm a választ, legalább tisztában vagyok vele így.
2020. júl. 25. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!