Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek az sértő ha...

Szerintetek az sértő ha "kockának" nevezek egy olyan embert aki folyton a számítógép előtt ül?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy teszik :)
2010. aug. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A big bang theory sorozat vetítés óta egyre kevésbé ciki a kocka szó, sőt kezd pozitivá válni.

Komolyan!

Legalább is tőlünk nyugatabbra, mert náluk csak harmadrendű csatornákon adják.

Volt is felmérés erről.

2010. aug. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jovanny ***** válasza:
Rendszergazda vagyok egy nagy multinacionális vállalatnál, de nem tipikusan kopckának nézek ki, minket csak akkor hívnak kockának, ha nagyon poénosak akarnak lenni. Mellesleg nem az, de abszolút nem is sértő, visszakapják Ők még.. :DDD Megvannak az eszközeink.
2010. aug. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 yuda ***** válasza:
Halkan jegyzem meg -legsértőbb mindig az igazság.
2010. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Azért tettem fel a kérdést mert a minap érdekes szituba keveredtem. Volt egy informatikai jellegű kérdésem amire hamar választ kellett kapnom. Mivel a google nem segített beléptem a chat.hu informatika szobájába, és beírtam a közös részbe hogy hátha van itt 1-2 kocka aki tud nekem segíteni. Persze csak lightos poénnak szántam, de egyből jöttek az anyázások, meg hogy hogy merem őket ilyen sértő és pejoratív jelzővel illetni. Hát ez nekem elég fura volt, az ismerettségi körömben soha nem tapasztaltam hogy bárkinek is sértő lenne ha "lekockázom". Sőt informatikus osztályba jártam ahol állandóan kockáztuk egymást de persze csak vicc volt az egész.
2010. aug. 3. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne chat.hu-n keresd a választ... Idegeneket pedig lehet, hogy nem illendő egyből lekockázni. A fiú szobába sem köszönünk be, hogy sziasztok, buznyákok! :D Pedig tudják, hogy azok...de sértésnek lehet venni.
2010. aug. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!