Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cd-re matrica nyomtatás. Hol...

Cd-re matrica nyomtatás. Hol lehet olyan matricát kapni? SOSOSOS

Figyelt kérdés

A környéken az összes papírírószert végigjártam, sehol nemlehetett kapni.Esetleg valakinek valamilyen ötlete, hogy hol lehetne korong alakú CD-re ragasztható nyomtatható matricát lehetőleg nem 50 dbos hanem darabos kiszerelésben kapni?vagy esetleg neten rendelni?

köszi előre a válaszokat.


2010. aug. 2. 15:21
 1/2 Egerecske ***** válasza:
Nekem van egy dobozos, uyg kaptam de nem használom igaz nem mai darab, és nem sok papir van benne! De a bobozon az áll ,,h Cd labelin kit & software!!!! Esteleg keress rá a neten ezzel a névvel!
2010. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a Lightscribe technológiát, bár az nem fizikailag matrica, attól még királyul néz ki! :D
2010. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!