Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple vagy Windows? (Kérdésed...

Apple vagy Windows? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Windows 7 vagy valamilyen apple notebook? Miért az egyik és miért a másik? Ne azt írjátok le hogy apple henem írjátok le miért jobb (hozzátenném nem játszom a gépen, csak zene, filmek, meg net)
2010. aug. 1. 20:41
 1/7 anonim válasza:

Ez teljesen szimpátia kérdése.

Mérhető sebesség különbség, de a felsoroltak használatakor nincs különbség.

2010. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"csak zene, filmek, meg net"


Erre egy netbook is simán megteszi és nem kell egy apple gép több mint 300 ezerért.


Mo-n nem hiszem, hogy vki is használt volna ilyet 1-2 kivételtől eltekintve, tehát sok gyakorlati tapasztalattal nem fognak neked szolgálni.


Manapság már nem az IBM-es PowerPC procikat szerelik bele, hanem ugyan azokat a ramokat, processzorokat, videokártyákat, merevlemezeket, amiket a windwosos gépeknél is használsz, tehát semmivel se minőségibb dolgokból épül fel és ha egy jó gépet veszel, ami mellesleg jóval olcsóbb, akkor azon se kell félni, hogy túlmelegszik vagy esetleg tönkre megy.


Sztem személyes használatra felesleges egy macbook, mivel drága és azért a pénzért kapsz egy sokkal gyorsabb gépet is, de sztem neked egy olcsó laptop is megfelelne ilyen célra, ezért felesleges ennyi pénzt beleölni.


Ha pedig a design érdekel, akkor sztem találni lazán szebbeket, mint egy sima albínó macbook, a macbook prok viszont sztem elég szépek, de annak meg is kérik az árát:D

2010. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van már egy új Acer Travelmate laptopom csak érdekel hogy megéri-e lecserélni
2010. aug. 1. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Apple-t érdemesebb amiket mondtál.Kompatibilis a Windows médiaformátumaival tehát Apple-n is letudod őket játszani.Ráadásul biztonságos, egyedi külsejű, nekem is olyan van:)
2010. aug. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi akkor Mac -es gépet használj, vagy használj PC -t azon meg nem Windows -t hanem Linux -ot. A linux -ok meg a Mac OS -ok támogatják azokat a Funkciókat amit te akarsz csinálni.
2012. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shaddark ***** válasza:
Dolgozni W7, Menőzni Apple.
2012. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Apple-t használok(én Amerikában vettem),hát jóval gyorsabb a windowsnál,igaz ebbe ssd van!De sokkal letisztultabb!
2013. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!