Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert csinalja ez a laptopom ?

Spencer26 kérdése:

Miert csinalja ez a laptopom ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kerdesem ,hogy valaki talalkozott -e ilyesmivel mint ami az alabbi videoban van

https://www.youtube.com/watch?v=w9TDOYVG-5s&feature=youtu.be

Mi lehet az oka esetleg ?

Elore is koszonom



2020. jún. 7. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Cica, ha nem a venti csinálja, akkor marad HDD vagy hangszóró, bár ilyen hangos HDD-t még hibásat sem nagyon hallottam még 27 év pécés múltam alatt.
2020. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem a hangszórók gerjednek.

kapcsold ki (húzd le nullára) a mikrofont! - hátha

2020. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Levan fagyva vagy mi mert semmire se reagal,csak a kikapcsolo gombra.A hanszoro nem lehet,mert volt mikor a tv-re kivetitve is volt es ugyanazt csinalta a tv is, ugyanazt a hangot adta,nem reagalt semmire :(
2020. jún. 7. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tévére kötve is ezt a hangot adta, akkor hangkártya, ami minden olyan hangszórón ezt csinálja, amire éppen kötve van, legyen az a sajátja, vagy a tévéjé. Dugványozz rá egy külső hangszórót, lássuk, hogy azzal is csinálja-e!
2020. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak elore nemtudom,hogy mikor fogja csinalni ,nem reagal semmire, a windowst ilyenkor(se eger semmi egyebb), normalisan nemtudom lealittani ilyenkor csak gomb-al.Probaltam varni ,hogy hatha helyrejon de semmi csak pereg.
2020. jún. 7. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:

"Csak elore nemtudom,hogy mikor fogja csinalni"


Használod rendesen, mint mindig. Elkezd kerregni, bedugod a 3,5 jack csatlakozós hangszórót. Ha folytatja a kerregést, immáron a bedugott hangszórón keresztül, akkor a hiba meg van találva.


Azért én megpróbálnék egy hangeszköz eltávolítást és újra hozzáadást Windowsban, valamint megnézném, hogy a driverje rendben van-e.

2020. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!