Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha CS-ben (Counter Strikeban)...

Ha CS-ben (Counter Strikeban) bevettek egy klánba az benne van vmi adatbázisban?

Figyelt kérdés

Most mondták hogy bevettek a klánba (H.G), de én még sohase hallottam ilyen klánról, csak [HG] -ról.

Ami elég ismert klán, gondolom nem ugyanaz a 2.


És mondta a gyerek hogy ebben a H.G klánban szinte kell whzni, meg csítelni, de én ezt nem szeretném.

A másik [HG] klán honlapján meg az áll, hogy kitiltás jár a csítért.



Na tehát én nem szeretnék itt tag lenni, akkor elég ha visszaírom a nevemet? Vagy jeleznem kell?


Légyszives hanyagoljátok a beszólásokat. Előre is köszönöm!


2010. júl. 30. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég ha visszaírod.
2010. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az ilyen amatőr klánok nem kerülnek be semmilyen adatbázisba, a profi, rendszeresen nagy versenyekre járó klánokat úgytudom feljegyzik valahol (hol azt nem tudom).
2010. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem szeretnél tag lenni szólj a clnek hogy kilépsz, és írd vissza a neved.
2010. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a rendes válaszokat! :)


Szerintem nem szólok, lehet h az egész 1 kamu, nem is nézte meg hogy játszok. Keresek egy normális klánt!


Köszi hogy írtatok!

2010. júl. 30. 18:14
 5/5 Troll vaok oszt cs válasza:
hát nálam lenne tgf nem vaok profi játékos de ha akarod gyere fel a The new legend only d2 szervere googlez ra ok..
2013. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!