Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Több éves laptopomról van...

Több éves laptopomról van szó, ezt miért csinálhatja? És hogyan lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem emlékszem rá, de egyszer lehet, hogy volt újratelepítve. Sokat használom (online oktatás + néha apa is viszi a munkája miatt), de pár napja új szokása lett: egy-egy pillanatra hirtelen rózsaszín lesz a képernyő, zöld és fehér csíkokkal, de mire ténylegesen le tudnám reagálni, eltűnik. Eleinte alig-alig történt ez, de már egyre sűrűbben. Nem tudom ez mennyire fontos ide most, de a touchpad-ja töltés közben furán reagál, és nem érzékel 100%-osan jól.

Nem szeretném lecserélni... Ha minden jól megy szeptembertől egyetemre megyek és szeretném, ha addigra "rendbe jönne". Szerintetek mi lehet a baja és hogyan tűnhetne el?


2020. máj. 21. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a touchpad a baj, hanem lassan dolgozza fel. Amúgy relatív hogy kinek mi a gyors PLS írd le a pontos típust.
2020. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Végét járja... IGP hamarosan megadja magát.

Kezdj spórolni új gépre, szerintem a következő tanévet nem éri meg.

2020. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző is írja spórolj inkább egy új gépre amivel akár 5-7 évig is simán ellehetsz boldogan. Ne áldozz pénzt egy ilyen termékre, mert már úgyis a végét járja.
2020. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt szomorúan vettem tudomásul, de nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Egyébként egy ASUS X554L-ről volt szó, ez lemaradt, elnézést!
2020. máj. 21. 19:03
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
100%
Vagy csak egyszerűen elhasználódott a kijelző szalagkábele és kontakthibás...
2020. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alex, nem szalagkábel hiba, ez tipikus IGP hiba, BGA -s melegszik, elkezd rosszúl érintkezni, elszíneződik a kijelző, csíkos - kockás lesz, majd lefagy teljesen.
2020. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!