Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS, nem nehéz kérdés, de én...

SOS, nem nehéz kérdés, de én nem tudom hogy csinálhatnám meg. Hogyan kell a tálcát, és a felsőt átváltani nagyobbra?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem elég fura,de muszáj volt kérdés írnom,a lényeg az hogy ugye van a tálca,azt hogyan tudom ugy beállítnai hogy vastagabb legyen?másnak láttam hogy 2 csík lent a tálca,és PL nekem csak az időt írja ki jobb oldalt lent a sarokba,neki az egész dátumot! ez lenne az egyik kérdésem.



a másik pedig ha mondjuk megnyitom az internetet,akkor felül,ahova be írjuk azt PL hogy www.startlap.hu akkor az is vastagabb,és akkor az összes böngészőt kimutatja,mert nekem csak annyit mutat ami elfér,de ha teszek oda még akkor is,..tudjátok ahova beirjuk ezt h www. blablabla.hu na ez alá ha vagy egy másik oldalon és azt akarod h elmentse akkor odarakja,és akkor ha ujra rá akarsz menni máskor akkor ott lesz és csak 1 kattintás,és azt szeretném nagyobbítani..hol lehet a FÁJL vagy az ESZKÖZÖKnél?



3. a másik meg az hogy WINDOWS7 van a laptopomon,és kevés a vid.kártyám ahhoz hogy én változtathassam a tálca színét ezért ilyen világos kékes színe van,hogy állíthatom be FEKETÉRE,ezt nem ott lehet ahol alapból lehet zöldre vagy valami,hanem FEKETÉRE,barátnőmnek is fekete...



köszi


2010. júl. 29. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:

1.: Jobb gomb a tálcán->tálca zárolása elől kiveszed a pipát-> bal katt. az egérrel a tálca tetejére, nyomva tartod és felhúzod kicsit


2.: Hozzá kell adni az adott oldalt a kedvencekhez, IE-nél: Kedvencek->Hozzáadás kedvencekhez, Firefoxnál: Könyvjelzők->oldal hozzáadása a könyvjelzőhöz


3.: Jobb gomb tálcán-> tulajdonságok ezen belül testreszabás

2010. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!