Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi annak a kábelnek a neve...

Mi annak a kábelnek a neve amivel össze lehet kötni számítógépet és televíziót úgy hogy a TV-n azt lássuk amit a számítógépení?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
HDMI
2010. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
RCA-val is lehet, sok videókártyán van S-Video kimenet, és ahoz kapzam S-Video-RCA átalakítót.
2010. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen kimenet van a számítógépen?Milyen bemenet van a tévén?Nem mindegy ám.
2010. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy milyen kimenet van a számítógépen de a grafikusom ATI Radeon HD 3850, a TV-n van S-videó bemenet.
2010. júl. 29. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor Svideo - SVideo vagy SVideo - RCA kábel kell neked. Inkább az utóbbi, mert az minden TVbe belemegy. Ha a hangot is a TVről akarod működtetni, akkor egy jack-RCA kábel is kellhet.
2010. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Igen valószínő hogy az Svideo-RCA kábel kell nekem, utánnanéztem hogy azok hogyan is néznek ki és mindegyik "dugónak" találtam helyet a számítógép hátlapján illetve a TV-n. A Jack-RCA "dugóit"( xD ) is megnéztem és azok is okésak! Köszi szépen a válaszokat.
2010. júl. 29. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!