Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepitem a gépem (XP-t)...

Újratelepitem a gépem (XP-t) és szeretnék particionálni. Hogyan kell? Elmondja valaki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy teltepités alatt kell csak mindig átsiklottam felette.Ha valaki elmondja akkor megtudnám csinálni!

Lehetőleg hozzáértő!köszönöm előre is!:)


2010. júl. 28. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
amikor oda érsz,alul pontosan írja mit tudsz csinálni,elcseszni sem lehet,nehézségi szintje kb annyi mint a telefonodba elmententenél egy új telszámot,ilyesmi parancsokat fogsz látni,T=patríció törlés,ENTER=folytatás,L=patríció létrehozása,de folyamatosan írja mit tehetsz,mi fog következni...
2010. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Oberle Gábor ***** válasza:

Telepítéskor: [link]

Ha már fenn van a Windows: [link]

2010. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!! :)

1000 köszönet:)

2010. júl. 28. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:

A választ már megadták előttem, én csupán annyit javasolnék, hogy az xp-nek csinálj 10GB c: -t, de oda tényleg csak a rendszer, driverek, java, flash, kodekek, stb.

Mondjuk a D: legyen felhasználói min. 20GB, E: játék, F: kacat, azaz oda minden egyéb. Zenék, letöltések..

A virtuális memót állítsd fixre - nekem 1GB ram mellett 512MB volt, és nagyon jól bevált.

2010. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez tényleg jó ötlet,köszi, szerintem meg is fogadom:)
2010. júl. 28. 11:06
 6/6 A kérdező kommentje:
uh oksa.particionáltam. csak az a baj h a 40 gigás vinyómból csak 30 lett, 8 giga nemtom hova lett!szal van egy 10-es a rendszernek,20-as a cuccaimnak.Hogyan tudom elérhetővé tenni azt a 8 gigát is?vagy ha megint újratelepítem?
2010. júl. 29. 08:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!