Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-nél érdemes mindig...

Windows 10-nél érdemes mindig frissíteni?

Figyelt kérdés

Régen 8-at hasznaltam es letiltottam ,hogy soha ne frissitsen.

Tiltsam le 10-nél is vagy érdemes lenne mindig lefrissiteni?

Olvastam olyan hireket,hogy nem mindig a legjobb ha le van frissitve

Jelenleg a KB4549951-es frissitest akarja feltenni



2020. ápr. 25. 15:24
 1/5 Mr. V. ***** válasza:
61%

Nem érdemes... itt napi szinten panaszkodnak, hogy 1-1 frissítés után ez vagy az nem megy, vagy egyáltalán már el sem indul...

Korábban már kifejtettem, ahova a végére az idő során példák is kerültek innen az oldalról, amik alátámasztják az én általam leírtakat, miszerint nem kell megjavítani, foltozgatni azt ami nem hibás.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2020. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ideális esetben érdemes lenne, ám mostanában a Microsoft egy értelmes frissítést nem tud kiadni. Nem tiltottam le és nálam eddig még nem volt gond velük, de nagyon sokan panaszkodnak és napról napra jelennek meg cikkek, hogy egy hibát kijavítottak, de csináltak 5 másikat, tűnnek el a fájlok stb. Időnként lementem a rendszert, így 20 perc visszaállítani, ha valamelyik frissítés gondot okozna, ezért bátor vagyok és telepítem a frissítéseket.
2020. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
érdemes mindig frissíteni. Pont.
2020. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes, csak nem rögtön akkor, amikor kijönnek a frissítések, hanem legalább egy hónappal elhalasztva, mert addigra a hibás frissítések javítófrissítései is kijönnek.


Igazából nagyon kevés esetben okoznak hibát a frissítések, de a neten a hangos kisebbség panaszkodik. Sok millióan vannak, akiknél semmilyen probléma nem okoz az update.

2020. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában érdemes. Az új frissítés nekem se tetszik, de ez van, én mindig felrakom. Általában fontos biztonsági frissítéseket vagy új funkciókat(pl. Metszet és vázlat, közvetlen válasz az értesítések menüből pl. Skypeon, stb.) tartalmaznak. Nagyobb az esélye hogy megfertőződik a géped ha nem frissíted. Ennyi.
2020. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!