Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tud az iPad, vki összetudn...

Mit tud az iPad, vki összetudná foglalni?

Figyelt kérdés
Naggyából tudom h mi de mi mindent tud?(részletesen kéne)
2010. júl. 27. 21:29
 1/5 Oberle Gábor ***** válasza:
2010. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ezt már láttam de úgy gondoltam vki tud vmi tapasztalatot vagy ki mit hallott róla

azért köszi

2010. júl. 27. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen egy iPhone nagyobb méretben. Persze telefonálni nem lehet vele. :)
2010. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nah szoval nekem van iPadem .. kb 1 honapja vettem de mar gondolkodok rajta , hogy levaltsam , ami jo benne hogy konnyebben netezek rajta mint az iPhonomon , de az iPaden csak wifirol tudok netezni . Sokkal szebb es nagyobb kijelzo , LED hattervilagitas , igy sokkal szebb az egesz mint az iPhonen , de szerintem nem eri meg . Maximum ha filmet nagyobb kijelzon akarsz rajta nezni , vagy ha van folytonos wifi lehetoseged , zene kicsit hangosabb rajta mint az iphonen , es tobb applikacio van ra es elvezet rajta jaccani . Szerintem nem eri meg , csak ha nagyon sok penzed van es tenyleg atgondoltad , hogy ilyet vegyel - e de ha mar applet veszel akkor sokkal jobb egy mac mini es az szamitogep es az is ugyanolyan arba van kb mint egy ipad , es jobban kihasznalod . Ez naggyabol amit igy tudok rola hirtelen mondani ..
2010. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

(am tudok wifizni itthon)

És köszönöm a tapasztalat megosztásokat!

Biztos jó az iPad annak akinek sok pénze van,de azt szűrtem le h fölöslleges mert kb egy laptop és egy telefon egybe.

2010. júl. 28. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!