Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Origin hibaüzenet!?

Origin hibaüzenet!?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, mert mostmár tényleg tehetetlen vagyok.

Egyik napról a másikra az Origin fiókom megbolondult. Nem enged online menni, hiába van net, de ha offline is lépek be egy hibaüzenetet dob fel, amibe ez all:

Valami nem úgy történt ahogy terveztük.

Próbáld meg frissíteni az oldalt (amit egyébként nem enged), vagy próbald meg újraindítani a klienst(szinten ezt az üzenetet dobja fel) vagy próbáld meg később.

Újratelepítettem az Origint, viszont kiírja hogy az Online bejelentkezés nem lehetséges. Viszont amikor be akarok jelentkezni, azt írja hogy muszáj onlinenak lennem. Már ez megy legalább egy hete. Csak a Simsem originos, azzal tudok jatszani(ha a tálcán jobb egérgombbal Megnyomom a Sims ikont akkor elindul)

Viszont ez most fontos lenne, mert kaptam 2 kiegészítőt (seasons, get together) és így nem tudom aktiválni mert ahhoz onlinennak kell lennem

Segítsetek legyszives!!!!!!!



2020. ápr. 15. 10:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!