Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows újra rakás. Hogyan?

Windows újra rakás. Hogyan?

Figyelt kérdés

Újra szeretném rakni a gépet..de nem értem mert barátnőm ugy szokta hogy betesz 1cd-ét és azon követi az utasítást és kész..tesóm meg azt mondja több cd kell hozzá .. külön az alaplaphoz stb..segítsetek mert én ugy akarom h csak 1 cd kelljen és azon követni az utasításokat:S

elöre is köszönöm (L)


2010. júl. 25. 16:42
 1/8 anonim válasza:

szia

én is csak 1 cd vel szoktam :D ilyen hülyeségeket nemtelepitek fel bár lehet fel kéne :D de igy is müködik a gépem

2010. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az operációs rendszer telepítéséhez egy cd-re van csak szükség. De, ha használni is akarod a gépet valamire, akkor nem árt telepíteni az alaplaphoz, videókártyához, stb. kapott cd-ken található drivereket (feltéve, ha nem olyan oprendszert telepítesz, ami automatikusan telepíti a különböző eszközöket).
2010. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Windows XP telepítése

[link]

az operácios rendszer telepítése után a szükséges driverek telepítése, vagy a hardverekhez (alaplap, videókártya, webcamera, stb) kapott Cd-röl, vagy a gyártó honlapjáról letöltve.

2010. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

elmondom hogyan kell újre telepíteni egy gépet, figyelj:

amikor bekapcsolod a gépet be kell lépned a BIOS-ba és ott be kel állítanod, hogy ne a winchester-t boot-olja hanem a CD/DVD meghajtót, álzalába a DEl billentyűvel be tudsz lépni, ha nem nézd mit ír ki. 1 CD kell a telepításhez amit a BOOT beállítás után beraksz a meghajtóba. miután újraindult a gép azt írja ki nyomj meg egy gombot, megnyomod minnél hamarabb. majd vársz egy kcsit ameddig jönn be a partíciós ablak. ott nyomsz egy enter a C meghajtóra. utána meg NTFS(gyors) formázást válassz, a formázásnál a C meghajtóról minden adat elveszik. ja és ha nem a C meghajtón van a windowws akk azt válaszd amin rajta van. ezután a CD-ről felmásolja a dolgokat és újraindul. egy egész normális ablak jön be ahol majd megadod a neved gépnév stb..., majd a hálózati beállítások it csak az ok-ra kattints, és a végén vagy má nem is tom hol, de meg kell adnod a windows kulcsot. ha ezzel végez megin újraindul. ekkor már meglesz a windowsod. itt már csak a net kapcsolatot kell megadni,hogy hálózaton át vagy közvetlenül kapcsolódsz a nethez. utána megadod a neved ez lesz a felhasználód, befejezés és utána azt csinálsz amit akarsz.

huhh... ennyit leírni. remélem tudtam segíteni. :D

2010. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm (L) és ha neki semmilyen papírja nincs a géphez? felhasználó meg ilyen dolgokat honnan írjak be?:)

jaj meg most honnan szerezzek olyan cd-ét amivan csak az van rajta:S huu:/

de sokat segítettek%!

2010. júl. 25. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:

17:03 vok. felhasználóhoz olyan nevet írsz be amilyet akarsz. itt van egy windows kulcs: FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8

de ha ez nem felel meg akk keress a neten. (google)

2010. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen(L) ezt a patricionánlásos dolgot valaki elmagyarázni? hogy hogy csináljam:(
2010. júl. 25. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
17:03 vok megint. ott nem kell csinálnod semmit. amelyik mghajtón van a windows arra rámész és nyomsz egy entert, utána ntfs gyors fromázással leformázod.
2010. júl. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!