Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet beállitani?

Hogy lehet beállitani?

Figyelt kérdés

Ha konnektáltam egy USB portot a gépemre, és a gép automatikusan nem ismeri fel, Xp-n hol lehet beállitani, hogy felismerje?

Egyszerűbben: Egy ilyen ablak kell megjelenjen `found new hardwere wizard` felirattal és nem jelenik meg

[link]

már feltettem ezt a kérdést és nem kaptam választ rá. hogy lehet ennél egyszerűbben leirni?

pff

ez a modem:

[link]

ez a gépnek az USB portja(ha valaki nem ismerné):

[link]

na ebbe az USB portba betettem a modemet, és nem ismeri fel.

Van egy másik gépem, amin win7 van, nah ennél ugyanezt a műveletet elvégeztem, és felismerte. Utána feltettem rá a drivert és vigan működik. De a másik gépemen, amin mint emlitettem winXP van, nem.

Most tetszenek érteni??


(Akkor valaki válaszoljon már!!)


2010. júl. 25. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az xpésre feltetted a drivert?
2010. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, feltettem, de először fel kellene ismerje az USBt, utána kiválasztani hogy melyik drivert használja
2010. júl. 25. 09:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez sem segít ?

[link]

[link]

2010. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

van driverem, u.h nem az kell

ami a gond, hogy mikor az USB csatlakoztatót bedugom, a gép nem ismeri fel, hogy USBre valami van csatlakoztatva

2010. júl. 25. 10:35
 5/8 A kérdező kommentje:
olyan mindha egy digitális kamerát csatlakoztatnál a géphez, és nem ir ki semmit
2010. júl. 25. 10:36
 6/8 A kérdező kommentje:
az installation guide sem segit, mert ott már eleve úgy van, hogy a gép felismeri az ezközt, de azért köszi
2010. júl. 25. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj ,hát ha rádugod ezt a vacakot és a géped nem ismeri föl automatikusan,hogy valamit is rádugtak,akkor jön az ,hogy kézzel beállítjuk ,hogy ismerje már végre föl.

[link]

2010. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi..köszi :)
2010. júl. 25. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!