Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell képet kicsinyíteni...

Hogyan kell képet kicsinyíteni/tömöríteni?

Figyelt kérdés

Vaterán szeretnék eladásra feltenni termék képeket.(nyári gumik)De valami miatt nem engedi.

Már arra is gondoltam,hogy a képek mérete nem jó,de nem tudom,hogyan lehetne kisebbet csinálni belőlük.

Ha valaki tud,kérem segítsen,de lehetőleg jó szájba rágósan írjon,mert nem vagyok egy net-zseni!!!

:)

Köszönöm:Rita


2010. júl. 22. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Így is le tudod kicsinyíteni :

[link]

2010. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1:Valami képszerkesztővel megnyitod,például IrfanView-el.

2:Rámész a file/mentés másként és ott kiválasztod milyen formátumba akarod átrakni.


Vagy a képre kattintasz jobb egérgombal és választod a társítás menü alatt a microsoft office picture managert.

Meg fogja nyitni a képet a managerbe,felül a menüsorba találod a képek szerkesztése opciót,erre kattintasz.

Ezután a jobb oldali menüsorban megtalálod a képek tömörítése opciót,erre kattintasz.

Megjelenik a tömörítés célja,ott kiválasztod mekkorára akarod,és a becsült teljes méretnél látni fogod,majd az OK-ra kattintasz.

Ezután fájl menü/ mentés másként és kész!

2010. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és ez csak akkor működik,ha van office a gépeden.

Ha IrfanView kell az itt van: [link]

2010. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eszméletlen jók vagytok,köszi.

Így talán már menni fog.

2010. júl. 22. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!