Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassú kb 20-40 másodperc...

Miért lassú kb 20-40 másodpercig a gépem indulás után?

Figyelt kérdés

Egyes programokra pl (total commander) nem hat a dolog,

de ha a winrart vagy a nethez való csatlakozást inditanám el, semmi sem történik egészen addig a pár másodpercig, majd beindulnak, mintha csak akkor inditottam volna őket.

Ezután a gép 100%-osan működik. Nem nagy probléma, de nem szeretném, ha egy nagyobb károsodás előszele lenne.


2010. júl. 22. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

LOL


azert, mert tele van szarva a Windowsod, es addig tart neki elindulni. Amikor felebredsz, te is lassu vagy meg 5-10 percig, nem? Orulj neki, hogy a geped csak 20-40 masodpercig.

2010. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
különböző segédprogramokat indít el olyankor, msn vírusírtó vagy egyéb windows segédprogramok stb...
2010. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom sok minden indul el a gépen bootolásnál.

START/futtatás-ba írd be: msconfig, majd menj az automatikus indítás fülre. Ott van minden szemét amiket elindít feleslegesen, szedd ki a pipákat, ami felesleges. Nekem csak a windóz, a vírusírtó meg az MSN van benne más nem indul el.

2010. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jah bocs, elfelejtettem szólni, hogy nem vagyok sik amatőr. Természetesen semmi nem indul a tudtom nélkül, a dolog egyik napról a másikra állt be, új windows (de már az előzőnél kezdődtek a bajok), előtte formatálva a partició, és a gépem sem az a fajta, amelyik megengedhetné ezt magának (4200 dual, 4G RAM.....).

Esetleg igy már másképp próbáltok segiteni :D.

2010. júl. 22. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire értesz hozzá, akkor miért nem írtad le, hogy mi okozza a problémád? :P


Amúgy a fő ok: Windowst használsz... szerintem XP-t...

Használj Ubuntut, ott nem lesz ilyen gondod. Vagy legalább windows 7-et... :P

2010. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
húzd ki a hálózati kábelt indítás előtt, és nézd meg hátha gyorsabb. az xp elég sokat szokott szarakodni amíg ip címet nem kap.
2010. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kihúztam, és tényleg gyorsabb lett. Felhivtam a szolgáltatót, változtattak kicsit a net kapcsolatomon. Rejtély megoldva, köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 22. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!