Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CSL márkáról hallott már...

CSL márkáról hallott már valaki? Írnátok infót róla?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mit bírnak ezek a gépek, megéri-e vásárolni ilyen márkájú gépet ? Gaming-hez/streameléahez.

2020. jan. 4. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél ide linket, akkor lehet ránéz valaki, aki ért hozzá!
2020. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Agyalok itt hogy mégis honnan ismerős ez a "csl".... És megvan!

Az asztali mini ventillátoromnak (amit kb 3-4 éve rendeltem a Banggood-ról talán 7$-ért) is ez a márkája!

CSL:

Úgy látom Német gyártó.

Ahogy látom egész korrekt áron adják a gépeiket. De ugye az köztudott hogy egy gépnél nem éppen az a fontos hogy ki szerelte össze, hanem hogy mégis mi van benne.

A Laptop téma már macerásabb egy ilyen kis gyártónál, de ez gondolom téged nem érint. Ha egy olyan "vasból" összerakott gépet keresel náluk ami megfelel gaming-re és streamelésre is akkor jónak kell lennie.


Én személy szerint soha nem adnék legalább 1,5-szer annyi pénzt egy gépért. Sokkal olcsóbban kijössz úgy hogyha egyesével megrendeled a hozzávalókat!

2020. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval itt a link. Igen német gyártóról beszélünk, éppen ezért remélem nem túl nagy gond, hogy a technikai adatok németül lesznek felsorolva. Itt egy 'komplett sziaztem' amihez van egy gép és egy monitor.



[link]

2020. jan. 4. 21:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy nagy zseni ezen a téren ezért gondolkoztam egy ilyen megoldáson. Soha nem szereltem még össze gépet, lövésem sincs mikre kell oda figyelni, hogy mihez mi való ilyenek, hupsz :D
2020. jan. 4. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony egy nagyon korrekt gép!

Pl GTA Sorozattal, Overwatch, CSGO, Fortnite, Pubg, Battlefield-el biztos nem lesz problémája, még streamelés közben sem :D

2020. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!